15 жовтня 2021, Стокгольм, Швеція

1st International Conference on Major Achievements in Science and Education

Місце проведення

Стокгольм, Швеція

Дата проведення

15 жовтня 2021

Термін подачі матеріалів

13 жовтня 2021

Форма участі

ЗАОЧНА

Напрямок конференції

МІЖДИСЦИПЛІНАРНА

Мови конференції

УКРАЇНСЬКА, РОСІЙСЬКА, АНГЛІЙСЬКА

Переваги участі

Взявши участь у конференції, кожен учасник отримає:

  1. Іменний сертифікат учасника на англійській мові, із зазначенням кількості отриманих кредитів ECTS (0.1), а також із зазначенням кількості годин участі (3 год.) в конференції. Сертифікат учасника у форматі PDF розміщується на Google Диск та доступний для завантаження в день проведення конференції.

  2. Збірник матеріалів конференції - усі прийняті матеріали будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції з індексом УДК та іноземним ISBN. Відповідно до принципів Open Access, матеріали конференції (у форматі PDF) будуть завантажені на наш веб-сайт в день проведення конференції із гарантованим безкоштовним доступом та можливістю їх завантаження.

  3. Усі опубліковані статті та тези індексуються в наукометричній базі Google Scholar. Авторське право захищено ліцензією Creative Commons Attribution (CC BY 4.0).

  4. Підтвердження участі (безкоштовно за запитом, після прийняття матеріалів і оплати організаційного внеску). У разі, якщо учаснику потрібно підтвердження участі у конференції для наукового або освітнього закладу та / або наукового керівника до офіційної дати початку конференції.

Секції конференції

Технічні науки
Комп'ютерні науки
Нанотехнології
Фізико-математичні науки
Хімічні науки
Географічні науки
Екологія
Геолого-мінералогічні науки
Історичні науки та Археологія
Економічні науки
Менеджмент та маркетинг
Юридичні науки
Державне управління
Військові науки
Політичні науки
Соціологічні науки
Психологічні науки
Педагогічні науки
Філологічні науки
Мистецтвознавство
Культурологія
Архітектура
Філософські науки
Біологічні науки
Сільськогосподарські науки
Ветеринарні науки
Медичні науки
Фармацевтичні науки
Процес подачі матеріалів

Як тільки Ви підготуєте тези / статтю згідно з вимогами, дотримуйтесь наступних 3 кроків.

Якщо Ви не отримуєте від нас повідомлень, будь ласка, перевірте СПАМ-фільтр вашої поштової скриньки і додайте наш e-mail "ispic@ngo-seb.com".
Якщо протягом 48 годин після подачі ваших матеріалів Ви не отримали від нас листа, зв'яжіться з нашим координатором, написавши листа на наш e-mail "ispic@ngo-seb.com". Також, будь ласка, перевірте папку СПАМ, перед тим, як звернутися до координатора.

Крок 1 >

Подайте Ваші тези / статтю за допомогою ОНЛАЙН АНКЕТИ на нашому сайті. Лист про прийняття або відмову буде відправлено на e-mail учасника протягом 2-х робочих днів з дня подачі.

Крок 2 >

Якщо тези / стаття вимагають виправлень після рецензування, виправлений варіант тез / статті повинен бути надісланий на e-mail "ispic@ngo-seb.com" не пізніше ніж на 3-ій день після одержання листа. Якщо тези / стаття були прийняті, Вам необхідно сплатити організаційний внесок.

Крок 3

Організаційний внесок повинен бути сплачений не пізніше ніж через 2 дні після отримання листа підтвердження. Після успішної оплати Вам необхідно відправити квитанцію про оплату на e-mail "ispic@ngo-seb.com", після чого Вам буде надіслано лист з підтвердженням оплати організаційного внеску.

МІЖНАРОДНА НАУКОВА ПЛАТФОРМА МІЖДИСЦИПЛІНАРНИХ КОНФЕРЕНЦІЙ (ISPIC)

була заснована громадською організацією "Наука та освіта без кордонів" (SEB) на базі проекту "Наука без кордонів" (SWB) з метою сприяння співпраці між науковцями, а також науковими та освітніми установами з різних країн світу, шляхом взаємного обміну результатами досліджень та досягнень завдяки їх участі у різних видах міжнародних міждисциплінарних конференцій.

КОНТАКТИ